تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

بهترین روش درمان آرتروز بدون جراحی -ارتوکین تراپی

درمان آرتروز بدون جراحی

ارتوکین تراپی نوعی از روش تزریق است که باعث کاهش و تقویت مکانیسمهای دفاعی طبیعی بدن در برابر التهاب برای کاهش درد و بهبود عملکرد می شود. این روند شامل خون گرفتن از بیمار و آماده سازی خون است به طوری که پروتئین های ضد التهابی و فاکتورهای رشد (سرم خون) در هر دو مفاصل یا تاندون ها و سایر بافت های نرم تزریق شوند. این منجر به کاهش درد می شود و باعث بهبودی طبیعی می شود.

درمان آرتروز زانو بدون جراحی

 

بیشترین و موثرترین روش درمان آرتروز زانو ارتوکین درمانی است. ارتوکین تراپی به طور خاص بر روی مفصل ران و زانو استفاده  می شود. درمان در درجه اول بر پروتئینی به نام “اینترلوکین ۱ (IL1)” متمرکز است.. با اتصال به این گیرنده ها ، IL1 باعث به وجود آمدن روند التهاب می شود. سپس به محض این فرآیند ، درد با آن ایجاد می شود و تمام مواد شیمیایی موجود در فرایند التهابی می توانند به تخریب بیشتر مفصل منجر شوند.

ارتوکین تراپی یک آنتاگونیست IL-1 را آزاد می کند ، و این امر از وقوع فرآیند التهابی جلوگیری می کند. در عین حال ، همچنین فاکتورهای رشد را در منطقه آزاد می کند تا تخریب بافت های محلی به حداقل برسد (به عنوان مثال غضروف مفصل) و در واقع سعی در بهبود و ترمیم این بافت ها دارد.

 

 

درمان آرتروز زانو بدون جراحی

 

تعداد زیادی مقاله تحقیقاتی که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند که از استفاده از ارتوکین درمانی پشتیبانی می کند. به ویژه برای استفاده در آرتروز مفصل و شرایط ستون فقرات. در کلینیک ما با ارتوکین تراپی نتایج بسیار خوبی می بینیم.

تعداد مفالات تحقیقاتی زیادی برای درمان آرتروز بدون جراحی تحت عنوان ارتوکین تراپی منتشر شده . همچنین برای درمان آرتروز مفصل و ستون فقرات استفاده می شود.

تعداد زیادی مقاله تحقیقاتی که از کیفیت خوبی برخوردار هستند  از ارتوکین تراپی برای درمان آرتروز مفصل و ستون فقرات یاد می کنند.

 

در ارتوکین تراپی ورزشکاران هنگامی که تمام روش های درمانی دیگر نتوانسته اند از این روش درمانی استفاده کنند ، با موفقیت شگفت انگیز روبرو شده اند.

 

برای کسانی که با نوع دیگری از تزریق خون به نام آشنا هستند ، Orthkine با PRP مشابه است زیرا در حال آماده سازی خون بدن شما است. ا ما پس از این ، آماده سازی بسیار متفاوت است. Orthokine در مقایسه با PRP توانایی افزایش تعداد فاکتورهای رشد در هر روش را دارد و همچنین این مزیت را دارد که IL-1 را مسدود کرده و بنابراین پاسخ التهابی را مسدود می کند. PRP بسیار مؤثر است اما Orthokine دارای اثر عمیق تری است.

 

درمان آرتروز زانو با ارتوکین تراپی

 

چه چیزی در نامزد شدن در ارتوکین تراپی نقش دارد؟
ارتوکین تراپی هیچ محدودیت سنی ندارد . ولی برای اینکه مشخص شود شما نامزد مناسبی برای این روش درمانی هستید از شما خواسته می شود ، پزشکانی که دوره دیده اند ملاقات کنید.

به طور معمول ، اگر شما آرتروز خفیف ، متوسط یا حتی “شدید” دارید و می خواهید از جراحی خودداری کنید ، ممکن است کاندید مناسبی برای این روش درمانی باشید.
همچنین اگر شخصی پارگی رباط یا تاندون داشته باشد و اغلب راه های درمانی را پشت سر گذاشته و شکست خورده است می توانید کاندید مناسبی برای این روش درمانی شوید.

اگر من کاندید مناسبی برای ارتوکین تراپی باشم چه می شود؟
اگر معیارهای ارتوکین درمانی را رعایت کنید ، از شما خواسته می شود برای گرفتن خون (خون خود) به کلینیک مراجعه کنید و سپس طی یک دوره ۴ هفته تحت یک سری ۴ تزریق قرار خواهید گرفت (بسته به پاتولوژی / وضعیت خاص شما متفاوت است).

پیگیری بعد از ارتوکین درمانی چیست؟

پزشکان ما همچنین عوامل بالقوه موجود از قبل را که ممکن است در وهله اول به آرتروز شما کمک کرده باشد ، ارزیابی کنند.

عمل‌های جراحی برای آرتروز زانو معمولا بعد از ۱۵ سال اثرش بر روی بیمار از بین رفته و آنها باید مجددا زانوی خود را به تیغ جراحی بسپارند. استفاده از داروی ارتوکین‌ باعث بازسازی غضروف‌های آسیب دیده در قسمت زانو می‌شود و این روش درمانی بیماران را از انجام عمل جراحی زانو نجات می‌دهد.

بیماران عزیزی که با مشکل آرتروزمواجه هستند و به دنبال یک روش درمانی موفقی می باشند تا از علائم و نشانه های این بیماری رهایی پیدا کنند می توانند برای کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر در رابطه با ارتوکین تراپی از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام نمایند .

 

دسته بندی : ارتوکین تراپی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *